Rodinne športové hry a my ako SpoluSmeViac

Od roku 2013 sa zúčastňujeme Rodinných športových dní, ktoré sú organizované Špeciálnymi olympiádami Rakúsko ako súčasť tímu Hotkart Racing Association (ďalej len „Hotkart“), ktorý je už 17 rokov pevnou súčasťou programu tohto emotívneho týždňa. Tento rok však bol pre nás o niečo viac extra! Konečne sme tu boli „sami za seba“, respektíve ako #SpoluSmeViac.

V stredu sme my- Renča a Kika, ženská časť #SpoluSmeViac, po štvorhodinovej ceste v napratanej dodávke, šťastne dorazili do alpského mestečka v srdci rakúskeho Štajerska. Pred hotelom Die Barbara, ktorý je už tradične naším domovom počas eventov ako je tento, nás už čakali dobre známe tváre z tímu Hotkart.

Vo štvrtok a piatok doobeda najazdili naše tri motokáry viac ako 300 jázd so špeciálnymi športovcami. Stretli sme tu mnoho známych tvárí, našich fanúšikov, ktorí v rade trpezlivo čakali na podpisy celého tímu, ale i nováčikov, pre ktorých bola jazda na motokáre absolútnou novinkou. V každom prípade, vždy rýchlosť jazdy prispôsobujeme inštrukciám našich klientov, ich bezpečnosť je prioritou.

Tohtoročný Rodinný týždeň bol premiérovým pre našu Renču, historicky prvú Majsterku Slovenska v halových motokárach, ktorá si získala srdcia rakúskych špeciálnych športovcov a čo to aj podchytila z nemčiny 

Za úspechom akcie ako bola táto stojí veľká produkcia, mnoho mesiacov plánovania, veľa kompromisov, silné partnerstvá, ale predovšetkým tím, na ktorý sa dá spoľahnúť. Milý Hotkart, my a náš partner Národné motokárové centrum sa tešíme na ďalšiu vydarenú akciu po Vašom boku!

-KiTi-